Šatní skříňka

.
Při pořizování tohoto zboží volte spíše kov než dřevo nebo dřevotřísku. Ocelový plech je kvalitní a lze ho využít tam, kde je nutná mechanická odolnost, snadná údržba a hlavně zajištění proti násilnému vniknutí.

U současných modelů dosáhla výrazné estetické úrovně i povrchová úprava, takže nezahanbí žádný interiér. Ve spolupráci s výrobci se navíc nabízí možnost i různých barevných kombinací a dezénů, s různými typy dveří a zámků.

chránit majetek

Šatní skříňka se používá téměř všude, kam se jen rozhlédnete a trh jich skýtá nepřeberné množství.

Při výběru je potřeba se rozhodnout, zda zvolit svařovaný nebo montovaný výrobek. Korpusy bývají většinou svařované, je tím zaručena jejich odolnost a pevnost. Dveře jsou nasazeny na pantech.

Alternativou jsou výrobky montované, jejich výhodou je především nižší cena. Ale při nenásilném zacházení je odolnost téměř srovnatelná s těmi svařovanými.
Šroubované modely bývají dodáványdemontované na jednotlivé díly v krabici. Může to mít určitou výhodu, pokud potřebujete umístit výrobek do malých či omezených prostor – sklep, úzké chodby, patrové budovy, a podobně; montáž provedete až na místě samém. Montáž je obdobná jako montáž dřevěného nábytku.

Avšak nechcete-li se montáží zabývat, seženete skříňky také hotové, smontované.


Produkty jsou vyráběny ve třech variantách:
~        bez soklu
~        se soklem 120 mm
~        na nožkách 120 mm

.

Typ zámku:
~        cylindrický
~        otočný

žlutá dvířkaK další výbavě patří plastové koncovky ve spodní části, účinné větrání podle DIN 4547, lze dodat i přídavnou polici. Dveře jsou opatřeny plastovými dorazovými tlumiči. Jednoplášťové dveře bývají opatřeny výztužným prvkem proti vylomení, výztuha montážního otvoru pro zámek poslouží jako ochrana proti násilnému protočení zámku.

Kovové panty dveří dovolují dveře otevřít v úhlu až 100 stupňů a systém úchytu horního čepu umožní snadnou výměnu dveří. K  zábraně násilného přetažení dveří přes krajní polohu můžete doobjednat omezovač dveří.

Šatní skříňka
5 (100%)1
.
Comments are closed.