Budoucnost patří bezdrátovému nabíjení

V dnešní době se najde již velmi málo lidí, kteří nepoužívají chytrý telefon. Svět smartphonů se neustále vyvíjí a firmy mezi sebou vedou konkurenční boje. Vývojáři pracují na plné obrátky, neboť chtějí přijít s něčím převratným, aby tak konkurenceschopnost jejich firmy pozvedli. Ať se ostatní firmy snaží sebevíc, tak největší zastoupení chytrých telefonů mezi uživateli, má na svědomí firma Apple a Samsung. A právě Samsung přišel s možností, jak získat ještě více příznivců.
samsung smartphone
Jistě jste již slyšeli o takzvaném bezdrátovém nabíjení. Je pravda, že při nabíjení běžnou nabíječkou jste velmi omezeni délkou kabelu. Pokud potřebujete vyřídit důležitý hovor, ale musíte celou dobu stát u zdi se zásuvkou, není to zrovna příjemné. Nehledě na to, že pokud se jedná o intimní hovor, nemáte možnost mobil vzít a někam odejít v případě, že do místnosti vstoupí jiná osoba. Proto je bezdrátové nabíjení něco, na co se snad všichni těšíme. Problém ale je, že je zatím k dostání pouze u drahých modelů. Pro uživatele z řad střední třídy, je proto zatím nedostupné. Firma ovšem přišla s tím, že začne tento typ nabíjení vyvíjet i u levnějších telefonů. Kromě cenově příznivých telefonů s touto funkcí, se objeví i levná nabíječka.
dobíjení mobilu

K mobilu i dostupná nabíječka

A jak jste na tom vy? Těšíte se, až budete moci nabíjet bezdrátově? Pořídíte si nový telefon s touto vymožeností hned, jak bude k dostání? Nebo je to něco, na čem nelpíte a přijde vám zbytečné za to platit? Samozřejmě, je to volba každého. Troufáme si ale říci, že tato možnost nabíjení je budoucností každé firmy i u levných modelů. Tedy – v budoucnu budeme všichni nabíjet už jenom bezdrátově. Na co taky kabely, které se pořád zamotávají? Doufáme, že Samsung v tomto nápadu budou následovat i další firmy, abyste si mohli opět opatřit telefon od té své oblíbené