Co bychom se měli, chlapi, naučit

Každý, ať si říká, co chce, ovšem každý muž by měl zmáknout těchto několik činností, ať žije sám nebo s partnerkou či partnerem. Vezměte si tyto rady Onlinechlap.cz k srdci, protože častokrát je to právě tahle „bota“ do zádele, která vás posune na úplně jiné místo v životě.kompozice tváří muže a ženy z profilu.jpg

  1. Naučte se vařit = to je dnes naprostý základ. Vymlouvat se na ženskou, to dokáže každý nemakačenko, ovšem chlap, který dokáže vzít vařečku a vykouzlit i z pár potravin naprosto skvělou večeři pro celou rodinu, to je pořádné terno, které by vícero žen na celém světě uvítalo. Pro mnohé to však je pouhá fantazie. Každý chlap, který umí vařit a to nemyslíme ohřát párek, má daleko více šancí uspět u žen.
  2. Využijte váš volný čas také pro sebe, to i v partnerském životě = nenechte se zlanařit na to, že budete celou dobu jenom makat anebo trávit čas s rodinou. Aspoň hodinku si vyčleňte sami pro sebe. Baví vás bojové sporty? Prosím! Baví vás malování? Prosím! Baví vás trávit čas venku na kole? Prosím!! Hlavně se nestaňte nezajímavými a ušmudlanými frajery z domácností, jejichž jediným koníčkem je doma sedět u pivka a dívat se na fotbal.
  3. Postarejte se občas o domácnost = pokud žijete sami, tak žít v binci a nepořádku prostě žádná žena, ani na „jednu noc“, pokud není ztřískaná pod obraz, jen tak nepřejde. A pokud žijete s partnerkou či partnerem, zkuste občas uklidit. Je to nečekaně uklidňující.
  4. Jste dospělí, řekněte, co vás trápí = muži mají velice často problém s tím, že nedokáží mluvit o svých problémech s těmi správnými osobami. Zkuste to změnit. Svěřte se. Nikdo se smát nebude. Tady nejsme ve školce, kde si hrajeme na tvrďáky z filmů.

muž opřený o zeď s nakreslenými silnými pažemi.jpg
Čtyři rady, které dokáží změnit svět, ale dokáží změnit samotný život, a to ani nevíte jak. Doporučujeme každému chlapovi, aby se do toho dal. Protože správný chlap se o sebe ve všech ohledech dokáže postarat, nepotřebuje, aby mu jeho matka nebo novodobá matka (jeho manželka) stála za zády a utírala mu zadek.