Dekorace a hračka v jednom

Tak jako všichni rodiče, tak i vy se jistě snažíte o to, abyste vašim dětem vykouzlili úsměv na tváři každý den. Dobře víte, že jim někdy stačí málo a potěší jich i obyčejná zmrzlina, ovšem je neměnným faktem, že jich nejvíce potěší hračky, kterých dle vás už mají víc než dost.
Pokud se vám tedy zdá, že se jejich počet hromadí, měli byste koupi dalších vybírat s rozumem a tak, aby byly pro vaše malé ratolesti i přínosem. Nedovolte, aby se vám hračky hromadily a nikdo si s nimi nehrál, ale pořiďte dětem takové, které budou víceúčelové.dětské hodiny.jpg

Hodiny jich naučí čas a zpestří pokojíček

I při výběru dekorací do dětského pokoje můžete využít hračky, se kterými si rovněž můžou i hrát. Dřevěné hodiny Chytrá liška jsou nádherným doplněk do pokoje malých uličníků, protože v dětském prostředí nádherně splynou a rovněž plní naučnou funkci. Ze sortimentu takových hodin můžete vybírat z různých barev, obrázků nebo i pohádkových postaviček.
Jestli vaše děti milují krtečka a s ním i všechny jeho pohádky a hračky, neváhejte jim pořídit i kvalitní hodiny, které jim budou viset v pokojíku a i díky nim se budou chtít naučit to, jak funguje čas. V nabídce nalezete i různé motivy se zvířátky, které děti tolik milují a barevné kombinace, které zapadnou do každého pokojíku, ve kterém mají království děti.

  • Nejen díky kvalitnímu materiálu, jakým je dřevo, ale i z hlediska jejich designu pomůžou vašim dětem odhodlat se k tomu, zjistit, jak fungují a jaký mají účel.
  • Je to nejlehčí a nejzábavnější cesta k tomu, jak pomoct vašim dětem naučit se nové dovednosti, poznávat čísla a pochopit princip času.dřevěné hodiny.jpg

Vkládačka pro nejmenší

Kromě těch závěsných, se neváhejte rozhlédnout i v nabídce, která je doplněná o vkládání jednotlivých čísel na své místo.Jedná se o variantu, která nejvíce poslouží těm nejmenším dětem a zabaví jich na delší dobu.
Jestli tedy hledáte hračku, která by se vám finančně vyplatila a u vás doma sklidila úspěch díky tomu, jak je zajímavá, pořiďte si hodiny, které neomrzí a děti se s nimi naučí novým znalostem.