Individuální přístup ke každému klientovi

Mysleli jste, že není východisko z vaší tíživé finanční situace? Mysleli jste, že není možné, abyste spláceli měsíčně nižší částku? Mysleli jste, že není možné, abyste i vy získali úvěr ze výhodných podmínek? Omyl!

euro

Hypotéka bez registru je úvěr, který vám může perfektně posloužit a podat vám pomocnou ruku, pokud se dostáváte do problémů se splácením stávajících úvěrů. Hypotéka bez registru vám umožní prodloužit si dobu splácení úvěru a tím získáte možnost, platit měsíčně mnohem nižší částku.

Každému klientovi se snažíme nabídnout ty nejvýhodnější podmínky, a proto se můžete těšit na velmi příznivé úrokové sazby, které jsou srovnatelné s těmi, co by vám byly nabídnuty v bankách. U nás však získáte i celou řadu dalších výhod. Především vás potěšíme rychlostí, s jakou je možné úvěr od nás získat. Stačí několik jednoduchých formulářů a za pár dní máte peníze z úvěru na svém bankovním účtu. Do registru dlužníků samozřejmě nahlížíme, ale jsme si vědomi toho, že ne všechny záznamy v registru mají stejnou závažnost a je možné, že váš záznam v registru, nebude žádnou překážkou pro poskytnutí úvěru. Peníze, které vám půjčkou poskytneme, můžete využít k jakémukoliv účelu a nemusí sloužit jen na nákup nového bydlení. Nabízíme vám až třicetiletou dobu splácení a možnost bez sankčního zaslání mimořádné splátky, nebo i předčasného splacení celé výše úvěru.

bankovky

Vyplnění kontaktního formuláře je velmi jednoduché a zakrátko již můžete obdržet konkrétní nabídku úvěru, pro vaši situaci.

Přesvědčíme vás, že nebankovní instituce vám může poskytnout velmi výhodné podmínky a že i pro vás je nachystaný úvěr, který se vám bude dobře splácet. Už neváhejte a využijte aktuální situaci na finančních trzích, která nabízí velmi nízké úrokové sazby. Nový úvěr se rozhodně vyplatí!