Jako ze hry, ale tohle už je skutečnost

Teď je to naostro! Vyzkoušejte hru Escape!

Zažijte to na vlastní kůži

Chcete konečně zažít něco neobvyklého? Něco, co Vás dostane na kolena? Něco, co Vás možná srazí k zemi? Pak vyzkoušejte hru Escape. Nazývá se jako Escape game, Exit game, Exit room, česky jako Úniková hra nebo Úniková místnost.

V kolika lidech se hraje a pro koho je?

Obvyklý počet je 2 až 5 hráčů. Skvěle se hodí pro firemní teambuildingy. Nebo také jako nevšední zábava s přáteli. Chcete být plní živých dojmů z escape? Pak navštivte naši hernu v Kolíně. Komunikace v týmu je pro úspěšnost a splnění celé hry naprosto nezbytná. Proto se tato hra hodí také pro rodiny, je to skvělá příležitost, jak stmelit pracovní kolektiv nebo tuto hru můžete prožít s přáteli jako fascinující zkušenost z jiného světa.

hra jako hobby

Co je principem?

Během přesně stanoveného limitu musíte jako tým vyřešit jisté logické hádanky. Každý krok Vás posouvá blíže k odhalení skutečnosti a vyřešení celkové hry, abyste mohli dohrát a uniknout. Hledáte skryté nápovědy, které vedou k odhalení skrýše předmětu nebo kódu zámku. Za takovým předmětem nebo zámkem se skrývají další stopy a další úkoly, které vedou k posunu ve hře a dovedou Vás následně k cíli. Musíte se zkrátka dostat ven v časovém limitu a v tom všem Vás budou provázet hádanky, úkoly a hledání řešení či východiska.

temná místnost

Jak je to s časem?
Na ten tady úplně zapomenete, stejně tak jako na všechny ostatní starosti, problémy, a na celý svět okolo, který na chvíli přestane existovat, protože se budete soustředit a věnovat pouze této hře. Každého to vtáhne do děje, ať chcete nebo nechcete, zapojit se zde prostě musíte a to naplno, takže to Váš mozek rozhodně zaměstná natolik, že si ani neuvědomíte, že na nic jiného vlastně nemyslíte.

Jak dlouho trvá hra?

Oficiálně 75 minut, a za tuto dobu musíte vyřešit spoustu hádanek a logických úkolů a to společně, proto je také komunikace v týmu nezbytná https://www.enigmaescape.cz/.

Živá a reálná hra

Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet ten pocit, jaké to je, když vstanete od počítačové hry nebo mobilu a jdete si ji zahrát na vlastní pěst.