Kdo by chtěl žít bez erekce?


My muži jsme schopni bez problémů zvládnout nejedno trápení. Vesměs nám nevadí, když se nějak poraníme, když dostaneme přes ústa nebo nám vynadají, a podobně. Ale poruchy erekce jsou problémem, jaký snášíme obvykle jen velice těžce, případně ho nedokážeme překousnout vůbec. Chceme-li si totiž udělat po erotické stránce dobře, co z toho vzejde, když nemáme erekci? Pochopitelně nic. A když chceme uspokojit i svoji sexuální partnerku a po erekci není ani vidu, ani slechu, nejen že neuspokojíme sebe, ale ani ji. A to v nejlepším případě vyvolá pocit selhání a v případě horším to ještě schytáme od ní, která měla také jistá a nesplněná očekávání.

žena v posteli

A tak bychom my muži dali cokoliv za to, kdybychom měli dostatečnou erekci vždy, když se hodláme věnovat tomu, co je bez ní nemožné, tedy erotickému užívání si. Ale někdy se jí prostě nedočkáme.

Pokud je to občas, nemusí to vadit. To se stává a může to mít mnohé příčiny. Jenže ona nás může zrazovat naše potence i častěji a někdy nás může i definitivně opustit. Což si nepřejeme, a to naprosto pochopitelně, ale někdy se tomu nevyhneme. A nic s tím nenaděláme.

pozadí ženy

I když vlastně bychom s tím něco nadělat mohli. A jenom o tom nevíme nebo takovému řešení nedůvěřujeme, třeba kvůli tomu, že už jsme se v tomto někdy dříve zklamali. Můžeme už i u nás sehnat přípravky na podporu erekce, a když si dobře vybereme a užíváme je, můžeme se stát zase daleko potentnějšími.

Chce to jen překonat ostych a obětovat nějaké ty peníze. Případně zapomenout na dřívější zklamání, kdy jsme naletěli nějakým podvodným nabídkám, a vybrat si znovu, tentokrát ale už správně. Protože když si koupíme přípravek na potenci od spolehlivého výrobce a prodejce, můžeme skutečně zase zmužnět. A s erekcí je pro nás muže život přece daleko krásnější. A třeba nejenom pro nás, ale i pro naše sexuální partnerky.