Kdo má řidičský průkaz, má velké šance


Ideální zaměstnání přináší plné uspokojení zaměstnanců. Jsou lidé, kteří rádi řídí automobil, ale zrovna jako taxislužba fungovat nechtějí. Je tady celkem skvěle zavedená služba pro řidiče, kteří se nechtěně dostanou do situace, kdy se dopravili na místo s vlastním autem, ale něco se zvrtlo. Přece jenom s alkoholem za volantem to nebude to pravé, co by kdo chtěl zažít. Policejní hlídky nespí a náhody skutečně dokážou dostat do velkých problémů. Navíc alkohol za volant nepatří. Kdo ovšem potřebuje pomoci a dopravit se i s vlastním vozem zpět do svého bydliště, tak nemusí zoufat, jelikož stačí zavolat na správné telefonní číslo a pomoc bude v domluvenou hodinu na sjednaném místě. Tady je příležitost pro milovníky řízení.řidič se spolujezdcem.jpg

Každá práce obnáší nějaké podmínky

Převoz řidiče i s jeho vlastním vozidlem není nic složitého a dokonce ani nebezpečného. V podstatě jedou dva vozy. Jeden bude vlastníka, který je momentálně indisponován a druhé vozidlo jede v závěsu za nimi, protože poté je nutností dopravit vypůjčeného řidiče opět na původní stanoviště, aby byl připravený pro nového zákazníka.
Podmínky pro získání pozice nejsou složité:

  1. Přirozeně bez řidičského průkazu skupiny B, to nepůjde.
  2. Praxe je rozhodně vítaná a také v hustém provozu je základním parametrem, jak dobře a bezpečně projet například Prahou, kde je hustý provoz.
  3. Příjemné vystupování je další základní kámen, bez toho se těžko firma dostane na vysokou a žádanou pozici. Nicméně, to je ale cílem každého podnikajícího zaměstnavatele.
  4. Rozhodně není na místě začít někoho moralizovat, od toho tato pracovní pozice není. Tudíž projevená empatie k zákazníkům, i když budou pod vlivem alkoholu, se vyplatí.
  5. Musí se počítat s nočním provozem.
  6. O svěřená firemní vozidla je nutno také správně pečovat, proto je důležité, aby zaměstnanci byli zodpovědní.

policista dává dýchnout.jpg
Splňujete podmínky? Poté již nic nebrání v tom, abyste se ucházeli o volnou pozici řidič odvozu vozů Convoy, která je službou motoristům, kterým se tak trochu pozměnily večerní plány.