Když se někomu nechce moc šlapat

Je u nás spíše pravidlem než výjimkou, že umíme jezdit na kole. Naučíme se to vesměs už jako malí, a když už to jednou umíme, náležitě toho využíváme.
Ovšem je smutnou pravdou, že jakkoliv je jízda na kole něčím, co se člověk jednou naučí a pak už nikdy v životě nezapomene, síly s přibývajícími lety ubývají, svaly ochabují a člověk také stále více trpí leností, jež mu velí sesednout z kola a raději si dát šlofíka na kanapi. Protože je šlapání na kole přece jenom namáhavé a lenost je člověku rok od roku více typická.
svítící kolo
Ovšem není nezbytně třeba svádět vnitřní boj s lenorou, není nezbytné překonávat odpor k tělesné námaze, nikdo nemusí volit mezi krásami naší vlasti a pohodlím kanape před televizí. Protože není kolo jako kolo. A když už někomu nepřipadá bicykl dostatečně přitažlivý, lze ho vždycky nahradit daleko pohodlnější alternativou, tedy elektrokolem.
Třeba takové dámské elektrokolo se středovým pohonem, to je panečku věc! Je kvalitní, dobře vypadá a zároveň svojí pohodlností a funkcemi uspokojí i ty nejnáročnější z našich dam. Toto má kupříkladu ideální tvar rámu a lehkou konstrukci, velikost přizpůsobenou výšce postavy a snadné ovládání, posezené na něm je více než pohodlné a snížený nástup je právě pro dámy jako dělaný. Totiž ne jako – je pro dámy dělaný. A díky středovému pohonu umožňuje toto kolo naprosto přirozený pocit z jízdy a také skýtá požadovaný výkon.
jízda bez řízení
Takže tu nic nebrání tomu, aby na něj usedla kterákoliv z našich drahých poloviček. A aby na něm vyrazila do světa nebo alespoň na krátký výlet po nejbližším okolí.
Ať už padne volba na dámské horské elektrokolo, dámské trekingové elektrokolo, některé z dámských elektrokol městských, krosových nebo cestovních, tato vždy splní své poslání. Tedy vozí svou majitelku klidně cestou necestou, po veřejných komunikacích stejně jako přírodou a kopcovitým terénem.
A bez ohledu na věk se na něm vždy jede jako zamlada.