Kvalitní postel pro pohodlný spánek vašich dětí

Spánek je nedílnou součástí každého dne. Proč je vlastně spánek především pro naše ratolesti tak důležitý? Potřebují totiž spánku mnohem více než dospělí. V různém věku pak potřebují různě dlouhý spánek, zatímco novorozenci prospí i většinu dne, těm větším už pak stačí přibližně 12 hodin spánku za den a těm starším ještě o něco méně. Spánek je důležitý především k tomu, aby se tělo regenerovalo. Spánek také utužuje imunitu. Důležité je tedy pořídit kvalitní postel pro děti a samozřejmě také kvalitní matraci.

dětský pokoj

Kombinace těchto dvou věcí zajistí pohodlný a kvalitní spánek, který je velice důležitý pro zdravý vývoj těch nejmenších. Pokud momentálně zařizujete pokoj pro vaše ratolesti máte spoustu možností, jaké konkrétní lůžku jim můžete pořídit. Skvělým materiálem je masiv. Takové lůžko disponuje pevnou konstrukcí a je stabilní. Splňuje také veškeré normy pro bezpečnost a nezávadnost použitých materiálů.

Řešení pro sourozence do malých pokojů – praktická palanda s úložnými prostory
Máte více potomků, ale pouze jednu místnost, kterou spolu obývají? Pokud sháníte místo na spaní pro sourozence a nedisponujete zrovna velkým pokojem, pak můžete pořídit praktickou palandu, tedy patro na spaní, které vám tak v pokoji ušetří spoustu místa, a navíc můžete šuplíky pod spodním lůžkem využít jako praktický úložný prostor na lůžkoviny, hračky nebo věci do školy. Toto praktické úložné místo ocení nejen děti, ale i rodiče. A kolik se toho tam vejde, to byste nevěřili. Díky tomuto chytře řešenému úložnému prostoru tak bude pokoj vašich ratolestí působit uklizeněji a vzdušnějším dojmem.

dětská postel

Pak už stačí jen pořídit kvalitní matraci a nějaké pěkné povlečení s oblíbenými pohádkovými motivy vašich ratolestí a je to. V nové dětské dřevěné posteli se vašim ratolestem bude spát jako v pohádce a velice rychle si ji oblíbí.