Lasergame Praha

Chtěli byste, abyste zažili opravdu skvělý zážitek a staly se součástí této akční hry pro více osob? Lasergame Praha je rozhodně místo, které by měl navštívit každý, kdo miluje akci a zábavu. U nás máte několik možností, co všechno vyzkoušet, takže se nebojte, že v případě, kdy byste chtěli přijet znova, že byste neměli šanci vyzkoušet něco jiného. Nabízíme vám jedenáct typů her a dvě arény, takže rozhodně budete mít šanci vyzkoušet třeba i všechno, pokud to bude ve vašem zájmu. Udělejte si skvělý výlet do Prahy a užijte si zábavu u nás, v našem středisku. Nebojte se, že byste nezaparkovali, to se nestane. Máme pro vás připravené speciální vyhrazené parkovací místa. Určitě se připojte i vy k celé řadě našich maximálně spokojených zákazníků, kteří nás navštívili a teď jsou spokojení.

labyrint (33)

Dárkový poukaz
Další skvělou možností, co u nás máte, je využití dárkového poukazu pro někoho, kdo má ve vašem okolí narozeniny nebo mu to chcete dát dárkem k nějaké jiné příležitosti, jak jsou Vánoce a podobně. Tohle je naprosto skvělý dárek. Je to možnost, zažít něco skvělého a zážitky jsou vždycky více než jenom hmotné dárky. Všechno, co zažijete, vám už nikdo nevezme. Proto byste to měli udělat co nejrychleji a rozhodnout se právě pro tuhle velkolepou možnost na dárek. Darujeme tak něco, co bude originální a oslavence to překvapí.

skupina

Navíc třeba i vy můžete být součástí celého programu, pokud vás tam dotyčný vezme. Naše ceny jsou další věcí, co se vám bude u nás líbit. Vyberte si v našem online rezervačním systému termín, počet osob a arénu. Můžete si vybrat ze dvou arén. Buď vás osloví třeba aréna, která vám odhalí temná zákoutí labyrintu, nebo vyzkoušíte aztécké ruiny. Je to jenom na vás. Také se u nás můžete občerstvit, dát si pivo nebo něco jiného k pití. Všechno máme promyšlené a budeme rádi, když od nás budete odcházet po všech stránkách spokojení.