Nevíte jak sestavit takový vypínač? Nevadí, u nás pořídíte již hotové sady

Spousta lidí má jasnou představu o tom, jaký vypínač si přeje. Proto volí sestavení podle jednotlivých dílů tak, aby měli přesně takový vypínač, jaký si představovali. Pokud patříte mezi lidi, kteří nic takového sestavit nechtějí a raději zvolí jednodušší cestu, tak jistě oceníte naši řadu schneider asfora, kde objevíte již zhotovené sestavy. Nemusíte se bát, že nenajdete přesně to, co hledáte. Nabízíme opravdu širokou škálu nejrůznějších kombinací, kde si jistě vyberete přesně to, co jste si představovali. Tyto typy sestav nabízíme ve dvou oblíbených odstínech, které rozhodně rozzáří váš interiér v moderním a minimalistickém stylu. Zvolte si lehký design barvy POLAR nebo perlový odstín CREAM, který bude elegantně vystupovat z bílé zdi.
samolepka k vypínači

Jednoduché i kombinované vypínače, které najdete přímo u nás

V této řadě si nemusíte vybírat pouze z klasických jednotlačítkových nebo dvoutlačítkových spínačů, ale najdete zde různé kombinované a zajímavé prvky, které si rozhodně zamilujete. Nabízíme spousty druhů, které nebudou využívány pouze k osvětlení místnosti, ale ke spoustě věcem ve Vaší domácnosti. Využijte například vypínač, který slouží jako žaluziový ovladač, zvonek nebo otočný stmívač, který si okamžitě zamilujete v jakékoli místnosti. Podívejte se také na nabídku telefonních či anténních zásuvek, kde nabízíme opravdu spoustu kombinací, kde najdete přesně to, co potřebujete.
dráty

Kvalita za ty nejlepší ceny

Řada schneider asfora nabízí prvotřídní vypínače z těch nejlepších materiálů a v moderním designu. Jen u nás máte jistotu, že objednáte opravdovou kvalitu, která se bude hodit do vašeho interiéru a která bude mnohem kvalitnější, než jste jen mohli čekat. Zaručujeme Vám, že ty nejlepší komplety, které u nás najdete, si zamiluje celá rodina i přes to, že se jedná o tak malý, často nenápadný a přehlížený, detail.