Po čem ženy doopravdy touží?

Co myslíte? Touží ženy po lásce nebo po penězích ? Samozřejmě otázka je celkem hloupě položená, protože normální žena, která není chronická patologická romantička nebo vypočítavá mrcha samozřejmě žádá od muže obojí.
Budeme nyní předpokládat, že se zajímáme o životní potřeby běžné ženy. Takové, která nehoruje pro některou z forem feminismu, zároveň je ale moderní ženou, tedy takovou, která nemá zapotřebí být s mužem za účelem ekonomických jistot, protože je finančně nezávislá.
objetí v zimě

Normální žena chce pochopitelně všechno

Normální osobnostně vyzrálá žena samozřejmě touží po lásce, která páru zajistí empatii, zodpovědnost za sebe navzájem, loajalitu, něhu, spolupráci. Ovšem samozřejmě a nikdo jí to nemůže mít za zlé, touží po muži, se kterým jsou schopni společně kvalitním způsobem prosperovat. Zajistit kvalitní bydlení, zaopatřit děti ve všech směrech kvalitní vzdělání nevyjímaje, pečovat o staré nemocné rodiče a v neposlední řadě si třeba dopřát také různé radosti a nadstandard. Ať už se jedná o kvalitní vůz nebo dovolenou v zahraničí. Přístup k financím poukazuje na osobnostní kompetence. Větu „peníze nejsou důležité“ soudný člověk samozřejmě nevysloví.
americké dolary
Samozřejmě nyní není řeč o lakomství a hamounství. Určitě by byla škoda, kdyby člověk kvůli penězům nevykonával například zaměstnání, které ho baví a které ho uživí. Zároveň, pokud v dané profesi není důstojné ohodnocení, je nutné v tomto ohledu něco dělat. Založit odbory, lobovat za zvýšení mezd atd. Pracovat za nízkou mzdu v současné době není důstojné.
Na druhou stranu samozřejmě kvalitní vztah dvou lidí dokáže překonat dočasnou ekonomickou krizi. Například počáteční rozjezd v podnikání vyžaduje, aby se rodina dokázala po nějakou dobu smířit s nízkým rozpočtem, aniž by to narušilo kvalitu vztahů.
Citové a existenční potřeby jdou prostě ruku v ruce.