Podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti

Hledáte řešení pro financování vašeho podnikání? V tom případě jste na správném místě! Jsme odborníky v poskytování hypoték všem podnikatelům, ať jste jenom soukromý podnikatel, živnostník, který si provozuje svoji činnost a potřebuje nějaké peníze navíc na zaplacení výdajů, nebo velká firma, která se rozmáhá a najednou jí dochází finance, aby mohla splácet své závazky dodavatelům či úřadům na sociálním a zdravotní pojištění, pak jsme zde právě pro vás a to s hypotékou bez registru.
mexické bankovky.jpg
S těmito starostmi vám pomohou jedině hypotéky bez registru, které kombinují to nejlepší, co na trhu hypoték můžete najít. Především se často jedná o registry. Jakmile je máte špatné, ať už jde o ty bankovní nebo nebankovní, pak nedostanete žádnou půjčku od banky. Je tak úplně zbytečná chodit tam o něco žádat, zbytečná ztráta času, protože jakmile máte záznam, tak se vašim požadavkem ani nebudou zabývat. Jenomže s naší službou je to jiné! Naše společnost se zaměřuje na poskytování hypoték právě takovýmto podnikatelům, kteří již mají záznamy v registru. Proto u nás není problém získat hypotéku.
bankovky eu.jpg

Vše se odvíjí od ceny vaší nemovitosti

Hypotéku tedy poskytneme, ale ptáte se na její výši a na možnosti splácení? Dobu splácení si samozřejmě můžete zvolit sami, avšak doporučuje se zvolit raději delší časové období. Je možné splácet až 30 let, takže díky tomu bude měsíční splátka velmi nízká a my vám ještě navíc zajistíme podobný úrok, jaký byste dostali v běžné bance, takže velice nízký!
§ Ručit budete samozřejmě nemovitostí, kterou dáte takzvaně do zástavy. Dle odhadu vám následně vyplatíme až 70 % její odhadní ceny.
§ Hypotéku můžete kdykoliv předčasně splatit a nečekají vás ani žádné poplatky, které byste měli platit předem. My si provedeme odhad a vše potřebné zařídíme. Vás nečeká ani žádné složité papírování, ani náročné vyřizování, protože to všechno zvládnete pomocí internetu, kromě podepsání smlouvy, ale to klidně přijedeme kdykoliv za vámi. Peníze tak můžete získat i do 24 hodin od podpisu smlouvy.