Pohodlí v centru města

Milujete poznávání nových věcí, krajů a máte rádi památky? Potřebovali byste si odpočinout a vyrazit někam, kde budete mít klid od všech starostí, a zároveň také dostatek aktivit a možností vyžití? Rádi vás uvítáme v penzionu Ulrika, který se nachází v samotném historickém jádru města Loket, jenž leží nedaleko Karlových Varů. Jedná se jen o malý penzion s kapacitou šestnáct lůžek, kam je možno umístit přistýlky. Můžete si tedy být jisti, že zde budete mít klid, protože nebudete potkávat desítky hostů, jako ve velkém hotelu. A jaké pokoje jsou k dispozici? Jsou připraveny dvoulůžkové pokoje, které disponují vlastním sociálním zařízením, kdy je v koupelně sprchový kout. Samozřejmostí je dostupnost připojení na Wi-Fi v celém objektu.

postele v pokoji

Pokud budete mít zájem, můžete si objednat kontinentální snídani, a začít tak svůj den vydatnými dobrotami, a mít tak energii na celodenní poznávání okolí.

Perfektní výlet a krásné památky

Pokud jste nadšenými cyklisty, určitě vezměte kola s sebou – pokud budete chtít některý den vyrazit na výlet zrovna pěšky, kola vám u nás uschováme. A co je dominantou města Loket, proč se na něj přijet podívat? Určitě vás zaujme dominující gotický hrad, který vypadá skvěle a vytváří perfektní atmosféru, kterou dokresluje řeka. Kromě toho jsou domečky v centru opravdu unikátní a věříme, že se vám budou líbit i zdejší restaurace.

Penzion loket toho nabízí skutečně hodně, a především cenově dostupné ubytování v příjemném centru města. Nečekejte u nás běžnou recepci, budete mít totiž vlastní klíče, které při příjezdu dostanete. Čas příjezdu si dohodnete, případně telefonicky změníte v den příjezdu, pokud to bude potřeba.
hotelový pokojík

Těšte se na krásně strávené chvíle se svými blízkými či přáteli, a pokud si stihnete prohlédnout Loket i blízké okolí, můžete dále pokračovat na objevování například do Karlových Varů nebo se podívat třeba do blízkého Sokolova.