Poskytují soukromí i rodinné zázemí

Hledáte dům pro Vaši rodinu? Chcete si pořídit vlastní, ale víte, že stavba nového domu vyžaduje vysoké náklady, na které zkrátka nemáte nebo se nechcete upisovat bankám do konce života? Pak zvolte jednodušší strategii v bydlení. České mobilní domy představují bydlení ve svém vlastním domově, ale za velice rozumnou cenu. Celý dům totiž pořídíte daleko levněji, než kdybyste vlastní obydlí stavěli, a vyjdete také levněji, než kdybyste pořizovali byt, a přitom může být stejně velký.

šedá sedačka

Jsou malé a skromné a přesto se do nich často vejde celá rodina a dokonce i s dětmi a domácím mazlíčkem. Pořizovací cena bude tou jedinou, kterou budete muset zaplatit, ale skýtá mnoho zajímavých služeb, které zařídíme, abyste mohli bydlet pohodlně a příjemně. Zprostředkujeme úpravu terénu před dovozem obydlí. Dovezeme Vám nové a krásné obydlí až na místo, kde bude trvale stát. Ovšem toto obydlí můžete kdykoliv přestěhovat. Stačí se na nás obrátit a velice rádi budeme spolupracovat na Vašem přestěhování. Zajistíme také jakékoliv opravy či úpravy. Zateplujeme, přidáváme terasy nebo další doplňky, máme velice široký doplňkový sortiment.

V některých typech můžete bydlet celoročně

Jiné se hodí na rekreační užívání. Odvíjí se od těchto požadavků také cena. Každý může mít svůj vlastní domov, ve kterém bude mít plné a příjemné soukromí. Můžete také tímto způsobem mít skvělou chatu na zahradě, kam jezdíte jenom rekreačně. Na přespání se hodí jedna nebo dvě místnosti a k tomu pěkná kuchyňka, která bude sice skromná, ale budete tam mít vše, co budete k vaření potřebovat a to se rozhodně vyplatí. I na své zahradě můžete mít chatu – mobilní dům, který bude vkusný a vhodný k rekreačnímu užívání a nabídne Vám něco nového a temperamentního. Využijte proto těchto novodobých způsobů.

uvítání

Obydlí jsou velice levná a jistě Vaši peněženku potěší i nízké náklady na provoz. Pohodlné a příjemné bydlení pro každého. Hodnotí se jako nízkoenergetické, takže je svými náklady opravdu vhodné pro mladé páry, které spolu začínají, ale také pro rodiny i s dětmi nebo jedince.