Privátní zážitkové koupele

Sháníte dárek pro svého partnera či partnerku? Je jedno, jestli k Vánocům, Valentýnu, svátku, narozeninám nebo prostě jen tak. Pak právě privátní zážitková koupel bude pro vašeho miláčka to, co ho rozhodně potěší. Udělejte si výlet na Jižní Moravu, podnikněte pár výletů v okolí Mikulova, projděte si zámek, zahrady, historické centrum, romantické procházky a zajděte si na dobrou večeři. Jednou za čas je potřeba si se svým protějškem udělat čas jen pro sebe a užít si trochu té romantiky. A s touto zážitkovou koupelí se trefíte přímo do černého!Výhled na Mikulov
Privátní zážitkové koupele Mikulov Galant a celkové wellness služby můžete navštívit například v hotelu Galant, který se nachází v centru města. Služby jsou dostupné i pro veřejnost, tedy nejen pro ubytované hosty. V jejich nabídce je jich opravdu hodně, takže můžete i různě kombinovat.
Nyní ale zpět k zážitkovým koupelím, jedná se o takzvané hydromasážní vany, které podporují krevní oběh a zajistí hluboké prohřátí organismu, uvolňují svalové napětí a jsou tak opravdu skvělým prostředkem pro relaxaci. Jsou zde k dispozici celkem tři takovéto vany, kdy každá je v samostatné místnosti, tak aby byla zachována privátnost. Vany jsou vždy uzpůsobeny pro dvě osoby, takže si můžete být jisti, že nebudete ničím a nikým rušeni a můžete si tak užít krásné chvilky v soukromí se svou drahou polovičkou.Zámek Mikulov Podívejte se i na jejich speciální balíčky a nabídky, které nabízí i další doplňkové služby, které by vás taktéž mohly zajímat.
Do koupele si můžete nechat namíchat aroma například s vůní citrusu, levandule nebo hroznů. Výběr je zcela na vás. V rámci této koupele je v ceně zahrnuta i jedna lahev vína pro dvě osoby, včetně skleniček a na chuť pro vás budou připraveny i mandličky. Zážitkovou koupel si můžete zarezervovat na 60 minut. Romantice už tedy opravdu nic nebrání.