Pro dokonalé čistou vodu

Dokonale čistá voda vhodná ke koupání, to je základ u domácího zahradního koupání. Čisté a průzračné vody dosáhnete jedině za pomocí kvalitních přípravků a to nejen chlorových, které pomáhají dezinfikovat vodu a zbavovat ji bakterií, ale také za pomocí přípravků ke srovnávání PH vody, algicidu proti řasám a díky dalším potřebným přípravkům k údržbě vody. K péči o Vaše koupání však potřebujete i pomocníky z řad příslušenství jako jsou například plováky či dávkovače tablet, kartáče a síťky a spoustu dalších doplňků.

modrý svátek

Všechny výše zmíněné přípravky Vám pomohou k odstranění bakterií či řas z koupacího zařízení, ale co mechanické nečistoty, které se dostávají do koupacího zařízení na tělech plavců či vlivem počasí z okolního prostředí? Jak odstraníte napadané listí, trávu či hmyz z hladiny či dna? No přece vysavač bazénu. Ano tento pomocník Vám pomůže odstranit veškeré mechanické nečistoty, které se dostanou do Vašeho koupání v průběhu koupací sezóny.

Stačí jen vstoupit do naší nabídky a vybrat si model, který bude vyhovovat Vašim představám. Pro menší koupací zařízení můžeme doporučit cenově výhodné ruční vysavače bazénů, které můžete připojit za pomocí hadic k filtraci a vyčistíte s nimi dokonale dno i stěny Vašeho koupání. Pro větší koupací zařízení můžeme doporučit poloautomatické či plně automatické vysavače bazénů, které už se o Vaše koupání postarají zcela sami.

velká zábava

V naší široké nabídce najdete kromě vysavačů bazénů také spoustu dalšího příslušenství a doplňků či náhradních dílů, jako jsou hadice, spony, spojky či třeba náhradní kartáče a další potřebné doplňky. Stačí si jen vybrat. Kromě toho Vás jistě potěší i naše vleká nabídka přípravků pro údržbu vody a celého koupacího zařízení a obrovská nabídka příslušenství, které Vám také pomůže v péči o Vaše koupací zařízení. Díky nám bude péče o Vaše koupání vždy kvalitní a rychlá.