Proč mít vlastní internetové stránky?

Původně byl internet systémem určeným pro komunikaci v armádě v USA. Poté se rozšířil, ale byl zakázán pro účely komerční. V této chvíli se dá říci, že internet jako takový nyní slouží v podstatě kromě zábavního webového průmyslu, jako obchodní a reklamní medium.
popčítač a internet
Samozřejmě internet většina z nás vyhledává potřebné informace, aby zjistila, co potřebuje vědět. Co se tedy v této době říká? Kdo není na internetu, jako by nebyl!
A právě z výše uvedených informací je jasné, že mít místo na internetu, tedy si pořídit vlastní internetové stránky, je rozhodně výhodou, pakliže podnikáte či vyvíjíte jinou aktivitu, o které by se mělo vědět.
Proč tedy a z jakých důvodů pořizovat vlastní web?
BYZNYS
Nejčastější důvod, proč pořídit webové stránky, jsou právě důvody obchodní. Výrobci, prodejci či lidé, kteří nabízí různé sužby by měli mít web v každém případě. Téměř neexistuje možnost udržet se na trhu bez vlastních stránek a pokud, v konkurenci budete mít velkou nevýhodu.
weby vládnou světu
ZNAČKA
Samozřejmě stále mluvíme o tom, že pro byznys je mít dobré web, ale nemusí se jednat přímo o web, kde budete lovit klienty a nabízet služby, ale spíše zde budete ukazovat svoji značku, svoje standardy a procesy. Klienti jsou samozřejmě zvědaví, kdo za značkou stojí, kde ho najdou, odkud odebírá produkty atd.
Jednoduše řečeno, pokud někdo byl u vás třeba ve fitness centru nebo v kanceláři a bude zvědavý na celý koncept firmy, najde si vás na webu, aby se přesvědčil, zda jste důvěryhodný, zda jste kvalitní a zda opravdu existujete.
internet a svět
Pokud pomineme pracovní stránku, tak samozřejmě můžeme využít web i pro osobní účely, protože nám nabízí úložiště pro dokumenty, ať už fotky či nějaké další papíry, které bychom třeba mohli potřebovat. Ať už proto, že chcete třeba na místě ukázat fotografie z dob, kdy jste se neviděli a nebo pro případ toho, že se vám přihodí nehoda a přijdete o doklady. Je dobré mít kopie ke stažení, protože tím si můžete velmi usnadnit procesy identifikace a podobně.