Redukce PCIe x16 na PCIe x1 – PCIe riser extender

Těžba kryptoměn může probíhat v různém stylu. Někteří mají těžební zařízení takzvaný miner u sebe doma, jiní k tomu používají pronajaté místnosti, kanceláře nebo celé budovy. Záleží na tom, jak moc se do toho pustíte. V mnohých případech se dá těžit i z pohodlí domova, stačí k tomu pár základních součástek, které většinou snadno seženete i na internetu. Jakmile si je objednáte, přijdou vám domů a můžete začít skládat svůj vlastní miner, tedy těžební zařízení. Každá kryptoměna představuje jinou formu tohoto zařízení a proto je nezbytné, myslet předem na všechny okolnosti. Naštěstí se dá cokoliv dokoupit i posléze, například výkonnější součástky, které se mění podle toho, jak efektivně těžíte, což si kdykoliv můžete zjistit na předem určených stránkách.
zelená čísla matrixu

Žhavá novinka, která u vás doma nesmí chybět

Novinkou na trhu a našim tipem se stává redukce PCIe x16 na PCIe x1 – PCIe riser extender.
Redukce PCIe x16 na PCIe x1 je výrobek určený pro mnohé z nás. Je vhodný pro zapojení více grafických karet. Jedná se o vynikající doplněk pro váš počítač nebo vaše zařízení pro těžbu. Velice flexibilní produkt. Tento produkt můžete totiž využívat jak pro počítač, tak i pro jednotlivé systémy na těžbu kryptoměn. Redukce vám umožní připojit i velké grafické karty mimo skříň. Zvyšte těžbu na maximum.
moderní síť

Obsahuje kvalitní elektrolytické kondenzátory včetně filtračního obvodu proti rušení napájení. Právě tato funkce zajistí větší stabilitu přenosu a dokonalé napájení grafické karty.
počítačová klávesnice
Existují dvě verze:

Feedo.cz: 
</div>

<ul>
<li>
		<strong>Verze 006 </strong></li>
</ul>
<p>Napájení je řešeno přes serial ATA, pomocí redukčního kabelu. Právě pomocí kabelu je zapojení více grafik jednodušší. Více grafik na jeden kabel se vyplatí. Délka USB kabelu je 60 cm.</p>
<ul>
<li>
		<strong>Verze 008 </strong></li>
</ul>
<p>Umožňuje napájení serial ATA, Molex či 6ti pinem. Osazeno stabilizátorem napětí. Délka kabelu USB je 60 cm. Najdete zde kvalitní elektrolytické kondenzátory včetně filtračního obvodu proti rušení po napájení.</p>

            <div class=
Redukce PCIe x16 na PCIe x1 – PCIe riser extender
Ohodnoťte příspěvek
Comments are closed.