Redukce PCIe x16 na PCIe x1 – PCIe riser extender

Těžba kryptoměn může probíhat v různém stylu. Někteří mají těžební zařízení takzvaný miner u sebe doma, jiní k tomu používají pronajaté místnosti, kanceláře nebo celé budovy. Záleží na tom, jak moc se do toho pustíte. V mnohých případech se dá těžit i z pohodlí domova, stačí k tomu pár základních součástek, které většinou snadno seženete i na internetu. Jakmile si je objednáte, přijdou vám domů a můžete začít skládat svůj vlastní miner, tedy těžební zařízení. Každá kryptoměna představuje jinou formu tohoto zařízení a proto je nezbytné, myslet předem na všechny okolnosti. Naštěstí se dá cokoliv dokoupit i posléze, například výkonnější součástky, které se mění podle toho, jak efektivně těžíte, což si kdykoliv můžete zjistit na předem určených stránkách.
zelená čísla matrixu

Žhavá novinka, která u vás doma nesmí chybět

Novinkou na trhu a našim tipem se stává redukce PCIe x16 na PCIe x1 – PCIe riser extender.
Redukce PCIe x16 na PCIe x1 je výrobek určený pro mnohé z nás. Je vhodný pro zapojení více grafických karet. Jedná se o vynikající doplněk pro váš počítač nebo vaše zařízení pro těžbu. Velice flexibilní produkt. Tento produkt můžete totiž využívat jak pro počítač, tak i pro jednotlivé systémy na těžbu kryptoměn. Redukce vám umožní připojit i velké grafické karty mimo skříň. Zvyšte těžbu na maximum.
moderní síť

Obsahuje kvalitní elektrolytické kondenzátory včetně filtračního obvodu proti rušení napájení. Právě tato funkce zajistí větší stabilitu přenosu a dokonalé napájení grafické karty.
počítačová klávesnice
Existují dvě verze:

  • Verze 006

Napájení je řešeno přes serial ATA, pomocí redukčního kabelu. Právě pomocí kabelu je zapojení více grafik jednodušší. Více grafik na jeden kabel se vyplatí. Délka USB kabelu je 60 cm.

  • Verze 008

Umožňuje napájení serial ATA, Molex či 6ti pinem. Osazeno stabilizátorem napětí. Délka kabelu USB je 60 cm. Najdete zde kvalitní elektrolytické kondenzátory včetně filtračního obvodu proti rušení po napájení.