Skladné, lehké a praktické řešení


V dnešní době syntetických materiálů i v případě zabezpečování a označování zásilek bývá dříve tradiční papír často nahrazen praktičtějším materiálem. Plastové poštovní obálky představují snadné a praktické řešení všude tam, kde není třeba použít pevnou kartonovou krabici, přepravované zboží může být například ohnuto či skladně složeno.

Více much jednou ranou

Právě toto řešení se jeví ideální v případě, že potřebujete přepravit textilie nejrůznějšího charakteru, větší množství tiskovin, jednotlivě balené časopisy nebo katalogy, ale i jiný druh zboží. Namátkou uvádíme výčet několika výhod oproti tradičnějšímu papíru a kartonu:
· Zásilka je chráněna nejen před drobnými nečistotami, ale i před okolní vlhkostí.
· Nízká hmotnost obalového materiálu nezvyšuje náklady na samotnou přepravu.
· Nízká pořizovací cena je výhodná pro prodejce i kupujícího.
· I po přeložení nedojde ke znehodnocení pomačkáním.
· Zásilku snadno uzavřete pomocí samolepící klopy.
· Použitý materiál je pružný, a tedy velmi odolný proti natržení.
· Nepotřebujete izolepu, silné lepidlo zajišťuje bezpečné uzavření obsahu bez možnosti do něj opět zasahovat.
Stejně jako při použití balicího papíru nebo kartonové krabice, i zde neprůhledný materiál chrání obsah před zraky zvědavců a adresu příjemce nadepíšete běžnou propisovací tužkou stejně jako na papír.

Různé druhy a vychytávky

Plastové poštovní obálky jsou pro své jedinečné praktické vlastnosti dnes velmi rozšířeny a oblíbeny. Dodáváme je v několika standardizovaných rozměrech, obvykle v baleních po 100 nebo 10 kusech. Jednotlivé typy se od sebe navzájem liší nejen velikostí, často i sílou použité fólie, případně dalšími vychytávkami.
Prohlédněte si například model s odnosným uchem pro praktickou manipulaci během přepravy, který dodáváme hned ve čtyřech velikostech. Na zakázku vám rádi vyhotovíme modely přesně podle vašich představ, s firemním potiskem, logem a dalšími náležitostmi.