Skladné, lehké a praktické řešení


V dnešní době syntetických materiálů i v případě zabezpečování a označování zásilek bývá dříve tradiční papír často nahrazen praktičtějším materiálem. Plastové poštovní obálky představují snadné a praktické řešení všude tam, kde není třeba použít pevnou kartonovou krabici, přepravované zboží může být například ohnuto či skladně složeno.
poštovní schránky

Více much jednou ranou

Právě toto řešení se jeví ideální v případě, že potřebujete přepravit textilie nejrůznějšího charakteru, větší množství tiskovin, jednotlivě balené časopisy nebo katalogy, ale i jiný druh zboží. Namátkou uvádíme výčet několika výhod oproti tradičnějšímu papíru a kartonu:
·         Zásilka je chráněna nejen před drobnými nečistotami, ale i před okolní vlhkostí.
·         Nízká hmotnost obalového materiálu nezvyšuje náklady na samotnou přepravu.
·         Nízká pořizovací cena je výhodná pro prodejce i kupujícího.
·         I po přeložení nedojde ke znehodnocení pomačkáním.
·         Zásilku snadno uzavřete pomocí samolepící klopy.
·         Použitý materiál je pružný, a tedy velmi odolný proti natržení.
·         Nepotřebujete izolepu, silné lepidlo zajišťuje bezpečné uzavření obsahu bez možnosti do něj opět zasahovat.
Stejně jako při použití balicího papíru nebo kartonové krabice, i zde neprůhledný materiál chrání obsah před zraky zvědavců a adresu příjemce nadepíšete běžnou propisovací tužkou stejně jako na papír.
stoh

Různé druhy a vychytávky

Plastové poštovní obálky jsou pro své jedinečné praktické vlastnosti dnes velmi rozšířeny a oblíbeny. Dodáváme je v několika standardizovaných rozměrech, obvykle v baleních po 100 nebo 10 kusech. Jednotlivé typy se od sebe navzájem liší nejen velikostí, často i sílou použité fólie, případně dalšími vychytávkami.
Prohlédněte si například model s odnosným uchem pro praktickou manipulaci během přepravy, který dodáváme hned ve čtyřech velikostech. Na zakázku vám rádi vyhotovíme modely přesně podle vašich představ, s firemním potiskem, logem a dalšími náležitostmi. 

3/5 - (3 votes)