Skvělá příležitost

Chtěli byste dát svým dětem dostatek pohybu a ukázat jim, že sport je vlastně zábava? Dnešní děti se věnují hlavně počítačům a podobným aktivitám a sport i nějaké to venkovní běhání jim začíná být cizí. My bychom pro vás ale měli návrh, který určitě oceníte vy i vaše děti. Zkuste naše produkty. Je tu trampolína se sítí, která umí ohromit nejen malé děti, ale také ty starší.

trampolíny

Jak širokou máme vlastně nabídku? Můžete volit hned z několika rozměrů skákací plochy. Někomu budou stačit dva metry v průměru, někdo si potrpí na větší prostor, tak to je tu pro něj skákací plocha až čtyři metry v průměru. Aby bylo vše v pořádku a z bezpečnostního hlediska v pořádku, určitě oceníte síť, která je zde jako příslušenství k trampolíně.

Pro každého

Víme, že každý má rád jinou zábavu a každý má jiné finanční možnosti, takže jsme pro vás připravili hned několik kategorií, aby si mohl vybírat skutečně každý. Někomu totiž stačí jen malá a nízká trampolína, protože si na ní rád zacvičí nebo se naučí pár kousků, ale pro případ pořádného vyřádění se určitě hodí vyšší s U nohami, které zajistí dobrou stabilitu a tím i bezpečí dětí skákajících na ploše.

zábavy

Radost pro malé i velké

Touto cestou rozhodně nezabavíte jen ty nejmenší. Naopak starší děti se chtějí na velké trampolíně učit nejrůznější triky a kousky, které pak rády předvádějí, takže neváhejte dlouho a vybírejte to nejlepší pro své nejmilejší děti. Kromě toho, že budete mít sportovní vyžití pro děti, budou mít také zábavu na delší večery, kdy budete třeba grilovat a děti si tam budou chtít pozvat kamarády. Dokonce i na dětské oslavy je to parádní možnost, protože zabavíte spoustu dětí najednou. Trampolína má totiž velkou nosnost.