Skvělé ceny

Říkáte si, že bud náročné začít se stavbou, když nebudete mít dostatek přístupu k elektrické energii, aby bylo všechno zařízeno a fungovalo plynně. My fungujeme mimo jiné také jako půjčovna generátorů, takže není problém domluvit se s námi na podrobnostech, pokud bude v našich silách vám vyjít ve všem vstříc, rádi to pro vás samozřejmě uděláme. Chceme, aby naši zákazníci byli naprosto spokojeni s našimi službami a rádi se k nám opakovně vraceli, pokud budou potřebovat zapůjčit například elektrocentrálu pro menší festival a podobně.

centrála elektriky

Dlouhodobý pronájem

Pokud potřebujete elektrický zdroj zapůjčit na delší dobu, není vůbec žádný problém se s námi domluvit, cena bude samozřejmě při delší lhůtě upravena, aby byla pro vás dostatečně výhodná. Máte možnost vybrat si, jaký přístroj přesně potřebujete. Pokud si nevíte přímo rady, rádi vám poradíme se vším, s čím budeme moci. Jsme schopni vám pomoci i při nečekaném výpadku elektrické energie, nabízíme pohotovost 24 hodin denně, což je jistě uklidňující zjištění zvláště pro rodiny s malými dětmi, které jsou často odkázáni na elektrické přístroje.

železniční generátor

Kvalitní služby pro vás

Ať už využijete jakoukoliv službu z naší nabídky, jistě budete spokojeni s profesionálním jednáním a především také jeho rychlostí. Zvláště pokud organizujete větší venkovní událost, která se zkrátka neobejde bez přístupu k elektrické energii, uvítáte naše služby. Nabízíme vám pronájem několika elektrocentrál, které vám pomohou uspořádat festival pod širým nebem nebo třeba sportovní utkání. O kvalitě našich služeb se můžete přesvědčit v pozitivních referencích našich spokojených zákazníků, mezi které patří i větší společnosti a firmy. Zařaďte se tedy mezi ně i vy, nabízíme naše služby právnickým i fyzickým osobám, neváhejte a kontaktujte náš zákaznický servis, kde vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy a případně také odborně poradí.