Virtuální kancelář a sídlo

Každý podnikatel musí mít zapsané v obchodním rejstříku své sídlo podnikání. Pokud hledáte kancelář či takovéto místo, pak můžete zvolit virtuální sídlo. To představuje skvělou náhradu za klasické kamenné kanceláře, za které byste museli platit nehorázně vysoké nájmy. Poskytujeme kanceláře i sídla různým společnostem, všem podnikatelům a lidem OSVČ. Jedná se o daleko levnější variantu. Můžete získat i velice lukrativní adresu, záleží na vašich požadavcích. Součástí služeb je také označení místa vaší firmou, názvem a identifikačním číslem vaší osoby. Přijímáme a přeposíláme korespondenci, vyřizujeme poštu a mnoho dalšího. Můžeme vám také poskytnout velkou zasedací místnost s vybavením. room

Služby máme vždy pod kontrolou

Potřebujete zajistit důvěryhodnou adresu? Naše služby Vám zajistí nejenom lukrativní a důvěryhodnou adresu, ale také zařídíme veškeré náležitosti. Vždy garantujeme splnění právních a zákonných podmínek. Služby poskytujeme v souladu se zákonnými předpisy, které jsou platné pro území České Republiky.
§ Díky této kanceláři a vašemu místu podnikání, můžete prostory i běžně využívat. Pokrýváme veškeré náležitosti, které obsahuje klasický bezproblémový chod kanceláře. Aby vaše firma mohla na nové adrese správně fungovat, k tomu je zapotřebí také vybavení, které obstaráme. Můžete mít základní cenu balíčku, nebo poskytneme cokoliv navíc, stačí se u nás informovat.
§ Využijte nové virtuální sídlo k tomu, abyste se cítili lépe. Všechno bude fungovat. Budete to mít bez starostí, bude vám chodit pošta, budete mít nastavenou důvěryhodnou adresu. Všechno bude v pořádku a vy můžete mít hlavu klidnou.
§ Chcete kancelář v hlavním městě? Máme k dispozici sídla firem i v jiných městech. Brandýs nad Labem, Ústí nad Labem, Most, Kladruby nad Labem, Litvínov-Most, Hospozín-Kladno a mnohá další místa, která se vám jistě zalíbí. book