Za pokles erekce nemusí odpovídat váš penis


Co s tím penisem je https://www.erectmax.cz/blog/co-s-tim-penisem-je/, napadne vás možná myšlenka v okamžiku, kdy si k vám partnerka přilehne, roztoužená a dychtivá po těch nejintimnějších a nejrozkošnějších projevech lásky, a váš „nástroj“ se jen třepotá ve větru. Víte, ono to nebývá až tak v samotném penisu (pokud nedošlo k nějakému úrazu, nebo netrpíte cystami a srůsty, což nebývá tak časté). Problém se vyskytuje mnohem dál a vy byste měli pátrat po jeho příčinách. Máte-li dostatek vůle, bude vám stačit malá nápověda:

hezká dívka

Nestresujte se, nemáte to zapotřebí – víte, že stres je nesmírně ničivý element, a že ho naše tělo vůbec k ničemu nepotřebuje? Klidně se bez stresu obejdeme. Ve stresovém okamžiku dochází k nárůstu stresových hormonů, a je-li stres dlouhodobý (chronický), naruší to hormonální rovnováhu a vykolejí váš testosteron, tolik potřebný (nejen) k erekci. Zaměřte se na stres a pomáhejte si přírodními doplňky stravy a přípravky s obsahem Ženšenu či Kotvičníku, které jsou bez vedlejších účinků a rozhodně vám neublíží, což nelze stoprocentně tvrdit u Viagry.

dívka v listí

Řekni mi, co jíš… zřejmě budete znát rčení, které naznačuje, že pokud dotyčný ví, co čtete, lze o vás vypovědět, jací jste. Totéž bychom mohli napasovat i na váš jídelníček. A nemusíte kvůli tomu nikoho zpovídat, stačí vstoupit do hypermarketu a anonymně nahlížet do nákupních vozíků, co si tam lidé vkládají. Bohužel v nich často převládá bílý chléb a bílé housky či rohlíky, oplatky, sušenky, maso a uzeniny nebo alkoholické nápoje či nápoje slazené rafinovaným cukrem. To vše vám z těla odebírá živiny, namísto aby vám je dodávalo. Zavítejte naopak do prodejny zdravé výživy, a tam ani nemusíte do nákupních košíků nahlížet, protože v těchto obchodech se stěží potkáte s něčím nezdravým.

Jakmile zlepšíte váš jídelníček a odstraníte většinu stresových faktorů, projeví se to i na vaší erekci, na chuti k sexu a samozřejmě i na celkové vitalitě a přístupu k životu.