Zakryjte si bradavky a podprsenku nechte doma


Podprsenka je svým způsobem ďábelský vynález. Je celkem pochopitelné, že si ženy chtějí udržet pohledný tvar poprsí a zároveň ukrýt velmi silný erotický podnět pod pruh látky, jenže ono to má svá úskalí, o kterých se již veřejně hovoří poměrně dlouhou dobu. Proč raději namísto podprsenky využít nálepky na prsa?

žena v podprsence

Ochabování svalstva – co se stane, jestliže si zlomíte nohu a budete ji mít sevřenou v sádrovém korzetu po dobu čtyř týdnů? Za tu dobu vám ochabne svalstvo dolní končetiny natolik, že noha po sundání sádry bude vyžadovat rehabilitaci, a to nejen v souvislosti se zlomeninou. Bude nutné opatrně zvyšovat zátěž tak, aby se znovu vytvořil potřebný svalový fond. Něco podobného se odehrává i s podprsenkou, jestliže ji nosíte dlouhodobě a prakticky denně, ochabnou svaly hrudního koše, které udržují tvar ňader v přirozené poloze, a dopadne to všelijak. Prsy budou povislé a rozhodně to nebude hezký pohled.

červená podprsenka

Sevření v korzetu – lidské tělo má na svém povrchu mnoho nervových zakončení a ta nám poskytují v průběhu dne i noci buď příjemné a rozkošné pocity blaženosti, anebo naopak problémy a pocity stísněnosti, sevření, svědění, různých tlaků atd. Dobře si to uvědomujeme například u volného oděvu v porovnání s tím, co nás škrtí. S podprsenkou je to opět podobné, je to svým způsobem svírající korzet, naprosto nepřirozený a tělo se bez něj dokáže obejít. Opět další důvod, proč raději pouze zakrýt samotné bradavky, a prsy ponechat volné

Nevhodný oděv – podprsenka se hodí spíše k neprůsvitným mikinám, halenkám či tričkům, ale vezmete-li si ji pod plesové šaty, bude to vyhlížet minimálně podivně. Mnohem lépe to vypadá, pokud využijete kromě krytů na bradavky i páskové tejpy, které prsy zformují do požadovaného tvaru, pokud je to zapotřebí a ochablé svaly hrudníku je prozatím neudrží v hezkém tvaru.